Blog Yöneticilerimiz

Ayhan Kılınç


Duygu Dağsever


1980 yılında Adana'da doğdum.İlk,orta ve lise eğitimimi Adana'da tamamladım.2002 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Fen-Edb. Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun oldum.Ardından aynı üniversitede Tezsiz Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım.15 yıl çeşitli dershanelerde ve eğitim kurumlarında biyoloji öğretmeni olarak görev yaptım.Meslek yaşantımın yaklaşık 3 yılında , özel bir kurumda yöneticilik deneyimim bulunmaktadır.Bu yıl Gündoğdu ailesinin bir ferdi olarak okulumuzda göreve başladım.Temel ilkem düşünebilen ,yaratıcı olan, özgüveni yüksek ve sorgulayan bireyler yetiştirebilmek.Evliyim ve iki çocuk annesiyim.


Fatih Özdemir


1979 yilinda Adiyaman' da dogdum.Ögretmen bir ailenin cocugu olarak cesitli sehirlerde bulundum.ilk orta ve lise egitimimi adanada tamamladim.unuversite hayatimi ankarada tamamladim cografya ogretmeni olarak meslek hayatima basladim.evli ve 3 kiz cocuk babasiyim.Çalışma saatleri dışında en büyük hobim ailemle beraber doğal güzellikleri gezmek ve incelemektir.
Murat Halil Eldeniz


1983 yılında Adana’nın Ceyhan ilçesinde doğdum. İlköğretim ve lise eğitimini Ceyhan’da tamamladıktan sonra 2008 yılında Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümünden mezun oldum. Daha sonra Ege Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde Tezsiz Yüksek Lisans yaparak 2009 yılından itibaren Fizik Öğretmeni olarak çeşitli kurumlarda çalıştım. Bu yıl Gündoğdu ailesinin bir üyesi olarak okulumuzda Fizik Öğretmeni olarak göreve başladım. Sait Topçu
 

Hasan Saltan
 
1979 Adana doğumluyum. ilk,orta ve lise eğitimimi Adana'da tamamladım. 2003 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi matematik bölümünü bitirdim. Pedegojik formasyonumu Atatürk Üniversitesinde tamamladım. Evli ve iki kız çocuğu babasıyım.14 yıl Ceyhanda dershane ve kolejlerde çalıştım. Bu sene Gündoğdu ailesiyle Yunus Gündoğdu'nun davetiyle tanıştım. Çokta mutlu oldum. Böyle bir ekibin üyesi olmak gurur verici. Canan Eryiğit


Ankarada doğdum ,ilkokul ortaokul ve lise eğitimimi Ankarada tamamladım.Ankara Üniversitesi fen fakültesi biyoloji bölümünde üniversite eğitimimi bitirdim.Mesleğe Adana Anadolu Lisesinde başladım.Adana Anadolu Lisesinde 5 yıl biyoloji öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra istifa ederek dersanelerden gelen teklif üzerine özel sektöre geçtim uzun yıllar dersanerde görev yaptım .Gündoğdu kolejinde 9 yıldır çalışıyorum.Seyahat etmeyi,arkadaşlarımla yeni yerler keşfetmeyi ,spor yapmayı çok severim.Evliyim Ayça isminde bir kızım var.
Hürol Yeşil

Eğitimci bir ailenin evladı olarak Adanada doğdum.2008-2009 yıllarında Çukurova Üniversitesi Fizik Bölümü ve eğitim fakültesi tezsiz yüksek lisans eğitimini tamamladım.Öğretmenlik mesleği benim için bir aile mirası olduğundan kendimi geliştirmek için çeşitli eğitim ve sertifikalar aldım.2008-2012 özel yeni Adana Çözüm dershaneleri ve 2012-2017 yıllarında Özel Erkan Kolejinde fizik dersi öğretmeni olarak çalıştım. 2017 yılında katıldığım Adana Gündoğdu Koleji ailesinde eğitim neferi olarak kariyerime devam etmekteyim.

1 yorum: